Мер Львова зустрівся з віце-президентом Центру аналізу європейської політики Едвардом Лукасом

Під час зустрічі Андрій Садовий та Едвард Лукас обговорили питання національної безпеки України

СуспільствоОльга Гринько, 25 жовтня 20181580
У Ратуші обговорили питання національної безпеки України

У Львові триває ІІ Безпековий форум. У межах форуму міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з віце-президентом Центру аналізу європейської політики (США). Під час зустрічі обговорили питання національної безпеки України.

«Дуже приємно повернутись до Львова знову, побачити красиву архітектуру та людей», — сказав Едвард Лукас, віце-президент Центру аналізу європейської політики (США).

За словами Едварда Лукаса, в Україні є проблеми з фінансами, з Конституцією, з геополітикою. Але він налаштований оптимістично щодо майбутнього України.

Також під час зустрічі обговорили можливі шляхи вирішення транспортного питання у Львові. За словами Андрія Садового, місто планує збудувати 4 підземні паркінги і вже є компанії, які готові в цьому напрямку працювати.

Усі фото прес-служби ЛМР

«Щодня доводиться вирішувати нові проблеми, але кожне місто має свої проблеми. Не можна збудувати успішне місто, не збудувавши успішну країну. Львів зараз багато інвестує у громадський транспорт. Пріоритет — громадський транспорт, зокрема, електротранспорт. На другому місці — велосипедна інфраструктура», — зазначив мер Львова.

Ще одне питання, яке обговорили під час зустрічі, це модернізація та відкритість.

«Україні потрібна максимальна цифровізація. Зараз багато мешканців комунікують з міською радою Львова через сучасні засоби. Це важливо і для Львова, і для України, бо цифровізація зменшує корупцію. В Україні всі реєстри мають бути відкриті», — додав мер Андрій Садовий.

Зачепили й питання сучасних польсько-українських відносин, сміттєву проблему, економічну ситуацію в місті та Україні, а також розвиток авіасполучення.

«Це наше завдання, бо ми хочемо об’єднати країну. Це мільярди, які не отримує країна. І це в кожній галузі країни така ситуація. Ми хочемо створити українську міжнародну авіакомпанію, дати замовлення ДП «Антонов» на 20 літаків на внутрішні рейси. Це питання безпеки нашої країни», — розповів Андрій Садовий.

Також під час зустрічі поспілкувались про енергетичну ситуацію та енергозбереження в Україні.

«Нам треба бути енергетично незалежними. Відсутність політики по транспортуванню газу може зруйнувати Європу. Україна має потенціал, щоб забезпечити себе і частину газу ще продавати. Але потрібна політична воля і інвестиції», — сказав Андрій Садовий.

До слова, у середу, 24 жовтня, Едвард Лукас, письменник, журналіст, старший науковий співробітник СЕРА, виголосив головну промову ІІ Львівського безпекового форуму на тему «Економіка війни чи війна економік».

До слова, впродовж двох днів Львівський безпековий форум збере понад 240 учасників із України та з-за кордону, а також близько 40 авторитетних експертів, які готові ділитися ідеями, досвідом і знаннями.

Повна програма форуму за посиланням.

Едвард Лукас — письменник та консультант у галузі європейської та трансатлантичної безпеки. Він є також експертом у галузі енергетичної та кібербезпеки, шпіонажу, інформаційної зброї, російської зовнішньої та безпекової політики. До цього він обіймав посаду головного редактора The Economist. Зараз він веде щотижневу колонку в London Times. В 2008 році написав книжку «Нова холодна війна», де створив точний профіль Росії, а в 2011 році написав серію розслідувань про східно-західний шпіонаж, що отримали назву «Обман». Найновіша його книга має назву «Еіберфобія». Едвард Лукас — досвідчений репортер, публічний спікер, модератор і панеліст. Він читав лекції в Гарвардському, Оксфордському, Кембриджському та інших провідних університетах. Багато років був іноземним кореспондентом та працював в Берліні, Празі, Відні, Москві та країнах Балтії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук