Мер Чернівців заявив про намір достроково розпустити міськраду

Депутатський корпус проігнорував програму оновлення електротранспорту

Мер Чернівців заявив про намір достроково розпустити міськраду
У Чернівцях депутати вирішили не голосувати за програму оновлення тролейбусного парку за європейські кредитні кошти

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук має намір ставити питання про достроковий розпуск міської ради. Про це він заявив після того, як депутати у четвер, 22 грудня, відмовилися включити до порядку денного сесії питання про програму модернізації електротранспорту в Чернівцях, поінформувало видання «Молодий Буковинець».

Цією програмою передбачалося отримання кредиту від європейських інвестиційних банків на придбання нових тролейбусів.

«Депутати Чернівецької міської ради провалили проект з модернізації електротранспорту в Чернівцях, Відмовилися від можливості випустити на вулиці міста в наступному році 50 нових тролейбусів. Майже весь парк машин зношений, у наступному році їх буде ще менше. Не голосування за проект рішення у цьому році означає, що Чернівці не отримають 30 млн грн у наступному», – заявив Каспрук.

Міський голова Чернівців додав, що депутати відмовилися голосувати за програму з політичних мотивів. Він повідомив, що має намір скликати позачергову сесію, на яку повторно винесуть згадувану програму. Якщо ж це не принесе результату, він має намір поставити питання про достроковий розпуск Чернівецької міської ради.

«Наступного року, коли стане питання про банкуртство тролейбусного управління, яке зможе випустити на вулиці лише кілька десятків тролейбусів, буду ставити питання про достроковий розпуск Чернівецької міської ради», – сказав Каспрук.

Він нагадав, що у низці українських міст відбувається оновлення електротранспорту за кредитні кошти європейських фінансових інституцій.

«В Одесі вже відбувся тендер на закупівлю нових тролейбусів, в Івано-Франківську і Кременчуці підтвердили виконкоми і міські ради рішення, Львів, Житомир, Вінниця, Київ, Харків та інші міста працюють по цій програмі», – зазначив Каспрук.

Як відомо, Європейський інвестиційний банк виділить Україні 200 млн євро на оновлення громадського транспорту в містах середнього розміру. Відповідне рішення рада директорів банку ухвалила 23 вересня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук