Молода Вовчиця та її хвостаті друзі
Суспільство

Молода Вовчиця та її хвостаті друзі

14 собак, які мріють переїхати до свого нового теплого дому

Орися Шиян, 18 вересня 2018 1447 0

ZAXID.NET разом з ЛКП «Лев» у рубриці «Собака з притулку» розповідає про безпритульних тварин, яких можна взяти додому. Цього разу ми знайомимо вас з 14 чудовими собаками. Деякі з них втратили своїх попередніх опікунів і шукають нових, деякі вже вважають ЛКП «Лев» своїм домом і повертаються сюди самі. Проте тваринам потрібна турбота свого господаря.

Вовчиця ‒ собака соціалізована, знає деякі команди, слухняна, виважена, добре гуляє на повідку. Вона надійний друг та охоронець.

Бона ‒ кудлата молода красуня віком близько року. Активна, потребує просторого подвір'я, де немає курей. Підійде на прилаштування у родину з дітьми, які люблять тварин. Бона дуже мила та грайлива.

Мухтар ‒ німецька вівчарка середнього віку. Потрапив у занедбаному стані, пройшов усі процедури. Працівники ЛКП «Лев» його вилікували, соціалізували і шукають відповідальних господарів, які подарують цьому красеню родину, що його більше ніколи не зрадить.

Гаяне. Ця красуня потрапила на підприємство з пухлиною, її успішно прооперували. Собачка пройшла лікування і чекає на свого нового відповідального господаря. Активна, гавкуча і віддана людині. Стане чудовим другом та охоронцем.

Меріл ‒ молоденька собачка віком до року. Наразі трішки ляклива, призвичаюється до повідка. Але любить сидіти на руках, щоб її гладили за вушком. Підійде на прилаштування в сім’ю з дітьми.

Тоша ‒ розумний і слухняний, невеликого розміру. Може жити у квартирі та у родині з дітьми, які люблять тварин. Добре гуляє на повідку.

Фіка ‒ молоденька, дружня та соціалізована собачка невеликого розміру. Підійде на прилаштування у квартиру.

Лобо ‒ молодий собачка невеликого розміру, орієнтований на людину. Може жити у квартирі, чемний, усі свої «справи» робить виключно на вулиці.

Фелісія ‒ молода собачка зі сумними очима. Соціалізована, чемна та слухняна, може жити в родині з дітьми, які люблять тварин.

Дейзі – молоденька красуня. Її відловили біля заправки «Сокар» на вулиці Кульпарківській. Наразі трішки налякана, можливо хтось впізнає свою згубу. Собачка маленька за розміром, тому підійде на прилаштування в квартиру.

Роні ‒ собачка, який повернувся знову в ЛКП «Лев» з місця відлову. Він вірно служитиме та охоронятиме свою родину. Може жити у квартирі або в будинку, де немає курей.

Рей – метис лайки. Собака надзвичайно активний, тому підійде в родину, де є просторий двір. Гавкучий, стане чудовим охоронцем та компаньйоном, орієнтований на людину.

Челсі ‒ красуня, про яку ми вже писали, але яка ще досі не прилаштована. Для неї шукають сім'ю, яка б подарувала їй свою опіку або принаймні перетримку. На ЛКП «Лев» термін її перебування уже завершився.

Авіна ‒ розумниця і красуня, проте, на жаль, ніхто не захотів забрати її додому. Її довелося відпустити на місце відлову, проте собачка повернулася сама ЛКП «Лев». За словами очевидців, вона сама приїхала на трамваї та чекала біля Центру адопції, допоки не відкрилися двері і її не побачили працівники ЛКП «Лев». Собачка молода, їй близько року. Може жити в квартирі, орієнтована на людину, соціалізована, привчена гуляти на повідку, а ще дуже ніжна.

ЛКП «Лев» працює щодня без вихідних з 8:00 до 20:00 на вул. Промисловій, 56 у Львові; тел.: (068) 535-45-45. Ще більше тварин, що чекають на всиновлення, шукайте на сайті.

фото Ірини Шелест

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук