ЛКП «Лев» шукає волонтерів для реабілітації собаки з переломом таза

СуспільствоОрися Шиян, 14 вересня 20182140
ЛКП «Лев» шукає волонтерів для реабілітації собаки з переломом таза
Руся вчиться заново ходити на реабілітаційному візку

Львівське комунальне підприємство «Лев» запрошує до співпраці волонтерів, які необхідні для реабілітації травмованого собаки. Руся потрапила в ДТП і отримала перелом таза. Зараз з нею працює кінолог, собачка вчиться ходити заново на спеціальному візку. Однак для повного одужання їй потрібно більше занять і безперервна реабілітація.

Як повідомляє ЛКП «Лев», Руся потрапила на підприємство у травні з важкими травмами після ДТП. Собаку з переломом таза довго лікували. Зараз вона вже вчиться ходити на реабілітаційному візку – це необхідно для того, аби вона згодом могла ходити сама. Її тренує кінолог, змушує багато ходити і плавати в озері для швидшого одужання.

Але кінолог задіяний до занять не завжди, а вправи для собачки не можна переривати. Тому ЛКП «Лев» запрошує до співпраці волонтерів.

«Оскільки заняття з Русею займають дуже багато часу та зусиль, а припиняти їх не можна, адже це може негативно вплинути на прогрес нашої Русі, ми розпочинаємо пошук відповідальних волонтерів, які готові приходити до нас та допомагати займатися із собачкою, коли на місці немає кінолога», ‒ запрошують в ЛКП «Лев».

Усі охочі можуть фінансово долучитися до лікування тваринки. Для цього можна зробити пожертву завдяки кнопці Donate на сайті підприємства.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук