Мудрості вам, президенте

Коли одна людина викликає відразу стільки суперечливих почуттів і думок

БлогиПетро Шуклінов , 30 вересня 2015 178
Петро Шуклінов
журналіст

Інші блоги автора

Якби він робив усередині країни все точно так само, як робить на міжнародній арені. Не покидало це почуття протягом усієї промови Порошенко в ООН. Блискучий спіч. Могутніший за будь-який інший, що звучав в ці дні на асамблеї. Майже 30 хвилин прямої мови без листочків і папірців. І тим не менше, кожне речення системне та побудовано на фактах. Чистою англійською мовою. Україна, Сирія. Найвідвертіший виступ саміту. Куди яскравіше і чесніше, ніж в Обами або тим більше Путіна. А красномовніше будь-яких слів про Крим - присутність в делегації України Мустафи Джемілєва в першому ряду як представника кримськотатарського народу.

Так, йому не дарма аплодують. Він міг би бути лідером. Навіть без особливих зусиль. Але однією рукою він веде реальну боротьбу з Росією, не заважає окремим людям робити реальні реформи, а іншою рукою дозволяє покидькам всередині грабувати країну далі. Він продовжує сповідувати політику договорняка з покидьками, хоча обставини цього вже не вимагають. Вже давно не вимагають. Можна робити все, що потрібно. Ніхто слова не скаже. Хоч один морду підніме - народ задавить. Але ні. Політичне болото зрадників і мародерів живе.

Іноді я не розумію, чому ця людина, яка може мати будь-який рівень підтримки в цій країні, який може реально направити цю підтримку у створення іншої держави, постійно обертається назад і підтягує в майбутнє різного роду моральних і потворних скелетів. Адже це хреново, коли одна людина викликає відразу стільки суперечливих почуттів і думок. Мудрості вам, президент. Мудрості не запізнитися в останній вагон українського поїзда. Квиток на нього куплений для вас народом за надто високу ціну. Це вже інша країна. І ви їй не підходите. Ви перехідний президент. Але ви можете бути президентом, а не як всі інші до вас. Мудрості вам.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук