На порталі відкритих даних Львова оприлюднили дані про ремонти у різних районах міста

У вівторок, 18 вересня, у Львівській міськраді презентували оновлений портал відкритих даних міста. Команда проекту представила новий дизайн порталу та набори даних. Зокрема, на порталі можна побачити дані про ремонтні роботи у різних районах міста та реєстр діючих дозволів на встановлення літніх майданчиків. Про це інформує Львівська міськрада.

За словами Олени Гунько, керівниці сектору відкритих даних ЛКП «Міський центр ІТ», першим помітним оновленням є дизайн порталу. На головній сторінці порталу вказано набори даних, які стосуються фінансів, будівництва, економіки, освіти, медицини і тд.

Тепер на оновленому порталі опублікували зокрема, реєстр діючих дозволів на встановлення літніх майданчиків з інформацією про адресу їх розташування, термін дії дозволу та назву юридичної особи, що отримала дозвіл. Завдяки цій інформації кожен мешканець міста може перевірити законність літніх майданчиків, що функціонують в місті.

Також на порталі відкритих даних можна знайти інформацію про перелік запланованих ремонтних робіт, що фінансуватимуться за рахунок коштів бюджету розвитку (об'єкти на території районів міста, школи, дитячі садочки та дитячі майданчики), структуру Львівської міської ради (перелік структурних підрозділів, їх підпорядкування, контактна інформацію) та інформацію про територію обслуговування шкіл міста при прийомі дітей у 1 клас.

Згодом на на порталі планують публікувати інформацію про бюджети шкіл, розписи статутних капіталів комунальних підприємств, титульні списки паспорти бюджетних програм, об’єкти комунальної власності, рекламні засоби та багато іншої інформації і у форматі відкритих даних.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук