На посаду начальника управління транспорту ЛМР претендують двоє кандидатів

На посаду начальника управління транспорту Львівської міськради претендують двоє кандидатів – Віталій Пітула та Оксана Николишин. Про це ZAXID.NET повідомила в.о. начальниці управління персоналом Львівської міськради Оксана Блавацька.

Протягом місяця, поки тривав прийом документів від охочих очолити управління транспорту, свої заявки подали двоє кандидатів.

31-річний Віталій Пітула закінчив Національний транспортний університет за спеціальністю «Організація перевезень та управління на автотранспорті» та «Львівську політехніку» за спеціальністю «Міжнародна економіка». У 2011-2015 роках працював начальнику відділу логістики та пізніше заступником директора комунального АТП-1. Зараз він є співвласником ТОВ «Піктар-Львів», що займається виробництвом паперу, та зареєстрований як фізична особа-підприємець, який працює у сфері вантажних автоперевезень.

39-річна Оксана Николишин має інженерну освіту в галузі електроніки. З 2005 року працювала в «Укртелекомі», зокрема начальницею відділу продажів масовому сегменту.

Віталій Пітула та Оксана Николишин (фото з Facebook кандидатів)

За словами Оксани Блавацької, конкурс відбуватиметься в два етапи. Кандидати складатимуть письмовий іспит і проходитимуть співбесіду. Після цього конкурсна комісія визначить, кого з кандидатів рекомендувати на посаду начальника управління транспорту. Однак остаточне рішення прийматиме міський голова. Коли відбудеться засідання конкурсної комісії, в управлінні персоналом поки не знають.

Нагадаємо, наприкінці лютого 2017 року звільнився начальник управління транспорту Віктор Щир. З того часу обов’язки начальника виконує Олег Партика.

Після неодноразових вимог депутатів 27 вересня Львівська міськрада оголосила конкурс на посаду начальника управління транспорту, який водночас буде заступником директора департаменту житлового господарства та інфраструктури.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук