На території колишнього львівського заводу зведуть 17-поверховий готель

Громадські слухання щодо запланованого будівництва відбудуться 15 квітня

На території колишнього Львівського дослідного нафтомаслозаводу, що на вул. Богдана Хмельницького, запланували збудувати низку багатоповерхівок, школу та готель. Мешканців району запрошують на громадські слухання щодо майбутнього будівництва.

У розробленому детальному плані території (ДПТ) вказано, що на території колишнього заводу хочуть звести, зокрема, низку 8-12-поверхових будинків, школу-ліцей на 25 класів (720 учнів) суміщений із дитсадком на 50 місць, поруч із якими буде стадіон, офісні будівлі та апартамент-готель.

Проектована висота апартамент-готелю становитиме до 17 поверхів. Загальна площа готелю становитиме понад 14 тис. м2 з можливістю розширення за рахунок добудови будівлі на суміжній території ще на 6,4 тис. м2. У готелі зможе проживати 421 людина (якщо готель розшириться, то 615).

Проект майбутньої забудови (клікніть для збільшення)

У запланованих житлових будинках на цій території також зможуть проживати 1,5 тис. людей.

Згідно з рішення виконкому Львівської міськради, цей ДПТ розробили на основі звернення ТзОВ «БК «Приватбуд-Львів», яке й оплатило виготовлення документації. Згідно з аналітичною системою YouControl, ТзОВ «БК «Приватбуд-Львів» зареєстроване у Івано-Франківську та займається розробкою будівельних проектів. Власниками компанії є Валерій Бурлак та Володимир Лучко.

Громадські слухання щодо реалізації вказаних проектів відбудуться о 18:00 15 квітня у актовому залі Шевченківської РА, що на вул. Липинського, 11. Також до 1 травня мешканці можуть подавати свої письмові пропозиції та зауваження до ДПТ через ЦНАП.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук