Начальник інспекції ДАБК у Львові двічі уникнув покарання за керування авто в нетверезому стані

Начальник інспекції ДАБК у Львові двічі уникнув покарання за керування авто в нетверезому стані
Два протоколи за керування авто у нетверезому стані на Володимира Цабака склали влітку 2017 року

Начальник львівської інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю Володимир Цабак двічі уникнув покарання за керування авто у нетверезому стані. Обидва випадки сталися ще у 2017 році, однак досі про них не було відомо. Кожну з цих справ розглядав Залізничний райсуд Львова, який закривав провадження через закінчення термінів давності.

Про складені на Володимира Цабака протоколи за керування авто у нетверезому стані у вівторок, 27 лютого, повідомив сайт «Форпост». Після цього журналісти антикорупційного видання «Наші гроші. Львів» з'ясували, що кожну з цих справ суд закрив, так і не покаравши начальника інспекції ДАБК у Львові.

Перший протокол на Володимира Цабака патрульні склали вночі 13 червня 2017 року на вул. Колумба, 14 у Львові. Через два дні справу передали до суду, однак розгляд постанови постійно переносили – двічі через те, що Володимир Цабак не з'являвся на засідання, а згодом він навіть попросив відкласти розгляд, оскільки «бажає скористатися своїм правом на правову допомогу і для оформлення угоди із захисником йому необхідний час». На початку жовтня суддя Наталія Палюх закрила цю справу через закінчення терміну накладення адміністративного стягнення.

Вдруге протокол за нетверезе водіння авто на Володимира Цабака склали на початку серпня 2017 року, тобто у той час, коли суд вже розглядав перший такий випадок.

«Володимир Цабак близько 21:30 керував автомобілем на автодорозі Київ–Чоп з ознаками алкогольного сп'яніння. Огляд на стан сп'яніння проводився на місці зупинки транспортного засобу зі згоди водія», – йдеться у постанові Залізничного райсуду від 10 листопада 2017 року.

Оскільки у цьому випадку з часу порушення також минув тримісячний період, впродовж якого можна покарати водія, то суддя Юрій Бориславський закрив справу, не покаравши Володимира Цабака.

В обох постановах суду було вказано, що Володимир Цабак є безробітним, хоча він ще у липні 2016 року очолив інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю у Львові і займає цю посаду досі.

Додамо, що той же Залізничний райсуд Львова, розглядаючи схожий випадок, оштрафував на 10,2 тис. грн екс-директорку департаменту міжнародної технічної допомоги, яка після скандалу через нетверезе водіння звільнилася із ЛОДА.

Однак закриття справи щодо нетверезого водіння через закінчення термінів давності не є рідкістю на Львівщині. Так, на початку січня 2018 року стало відомо про аналогічний випадок із народним депутатом з БПП Андрія Антонищака, справу якого розглядав Миколаївський райсуд Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук