Напередодні Великодня ціни на м’ясо та молочні продукти на Львівщині стабільні

Економіка18 квітня 201111310

Напередодні Великодня ажіотажу на основні продукти продовольчої групи – зокрема, на м’ясо та молочні продукти – на Львівщині не спостерігається, - повідомила заступник начальника Державної інспекції з контролю за цінами у Львівській області Галина Гичка.

«Середня роздрібна ціна на яловичину на продовольчих ринках зараз становить 36,48 грн за кілограм – тобто так, як встановили на 1 січня 2011, на свинину – 39,1 грн. Тобто в нас стабільна ситуація, серед областей ми навіть займаємо десь 25-27 місце за м’ясом і м’ясопродуктах», - повідомила Галина Гичка у коментарі для ZAXID.NET 18 квітня.

Щодо цін на молочні продукти, то тут середня ціна на продовольчих ринках для молока нефабричного  виробництва становить 6,4 грн (на 1 січня – 6,5), для сметани – 25,2 за літр. «Ми не відчуваємо ажіотажного попиту. Попит є меншим, ніж було у попередні роки, але ми не бачимо ажіотажного скачка», - наголосила представниця Держінспекції з контролю за цінами.

Окрім того, за словами Галини Гички, низка супермаркетів проводить перед Великодніми святами різні акції зі знижками, що також впливає на ціни.

Натомість, як інформував ZAXID.NET , на Буковині ціни на продовольчі продукти напередодні Великодня зросли. Так, за даними моніторингу цін на регіональному ринку Буковини станом на сьогодні у порівнянні з 30 березня зросли роздрібні ціни на підприємствах області на курячі яйця з 5,8 до 6,06 грн/дес. та цукор-пісок з 9,20 до 9,28 грн/кг.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук