«Народний фронт» вимагає ухвалити закон, який дозволить розкрити справжніх власників «Інтера»

Фракція «Народний фронт» у Верховній Раді наполягає на ухваленні закону про прозорість медіавласності і сподівається, що цього тижня профільний комітет розгляне відповідний законопроект.

Про це на брифінгу в парламенті 2 червня заявив народний депутат Микола Княжицький, інформує прес-служба «Народного фронту».

«Саме виходячи з непрозорості медіавласності, ми наполягаємо не ліцензувати ті ЗМІ, які не можуть довести, хто насправді є їхнім власником. Одним з таких є телеканал «Інтер», — сказав Княжицький.

Він зазначив, що фракція «Народного фронту» підтримує і вітає об’єктивне висвітлення засобами масової інформації подій, в тому числі і критичногозмісту, однак фракція не розуміє, як можна видавати ліцензію медіа, жоден з власників якого невідомий.

«Слова Фірташа і Льовочкіна, що вони начебто є власниками цього каналу, не підтверджуються жодним документом, немає жодних доказів, що телеканал «Інтер» справді переоформив 29% акцій і викупив їх у російського «Первого канала». За нашою інформацією, гроші за такою транзакцією досі не надходили», — сказав Микола Княжицький.

«За іншими даними, якщо такі гроші і надходили, то їх походження неможливо зрозуміти. Тому ми абсолютно переконані, що поки вНаціональній раді з питань телебачення і радіомовлення та в суспільстві не будуть переконані в тому, що ми не видаємо ліцензії на ідеологічний «відстріл» нашим убивцям, що ми не видаємо ліцензії агресору — підтримувати його є неможливим», — наголосив народний депутат.

На думку Миколи Княжицького, в умовах воєнної агресії дозволяти інформаційну агресію всередині країни є злочином.

Нагадаємо, 28 травня Нацрада з питань телебачення і радіомовлення мала розглянути питання про позбавлення «Інтера» ліцензії, але засідання регулятора не відбулося через відсутність кворуму.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук