Не треба лукавити

Говорити людям правду, а не намагатися щоразу ліпити перемогу - це правильно

БлогиПетро Шуклінов , 7 жовтня 2015 180
Петро Шуклінов
журналіст

Інші блоги автора

Коли говорять, що плану Мореля не було, немає і не буде - це брехня. Спеціальний закон під вибори в Донбасі - це і буде план Мореля. Правда в тому, що ми внесемо в цей закон право голосувати для всіх переселенців. Це наша перемога. Блискуча ідея, яка дозволить нам отримати, на мою суб'єктивну думку, відсотків 30% в нині окупованих районах. Але в цілому це не наш закон. Він не передбачений Мінськом-2. Він нам нав'язаний. І в цьому наша поразка.

Не треба лукавити. Не треба говорити, який великий успіх - скасування псевдовиборів. Ну навіщо обманювати людей. Учора в Москві ці вибори придумали, а сьогодні вони виставили їх скасування як поступку. Тобто Москва створила проблему і використовувала її рішення як крок зі свого боку. Нічого для цього не роблячи. Просто клацнувши пальцями. Ми теж, до речі, так іноді робимо. У цьому і є весь Мінськ.

Ну і наостанок. Говорити людям правду, а не намагатися щоразу ліпити перемогу - це правильно. Не треба вигадувати формулювання. Говоріть з людьми чесно. Тут не Росія. Тут дуже багато людей розуміє, що наша головна мета - всіма можливими способами на...бати Росію. Вибачте за мат. Але українських людей на...бувати не треба. Вибачте за мат ще раз. У групах ми зараз все робимо правильно. Вимога скасувати результати псевдовиборів-2014 - це ще одна прекрасна ідея якоїсь чудової людини з нашого боку. Вибори і все що там відбувається в цьому зв'язку - тепер залежить від нас. І санкції проти Москви, стало бути, теж. Але зараз найскладніший рівень боротьби. І я бажаю нашим дипломатам і всій переговорній групі сили, щоб відстояти українські національні інтереси.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук