За кошти від продажу мистецьких писанок купили обладнання для дитлікарні
У Львівській міській дитячій клінічній лікарні, що на вул. Пилипа Орлика, з’явилися два апарати киснево-синглетної терапії. Їх купили за кошти, отримані від продажу на аукціоні мистецьких півметрових та метрових писанок, який влаштували організатори Фестивалю писанок. Тепер маленьких пацієнтів оздоровлюватимуть смачними фіточаями, соками та коктейлями, насиченими активним киснем.
Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
На продаж виставили 25 метрових та півметрових авторських писанок, створених відомими художниками Львова та різноманітними мистецькими організаціями під час Фестивалю писанок.
Організатори повідомляють, що на благодійному аукціоні зібрали 4500 грн, обладнання було придбано на понад 16 тис. грн.
Як розповів головний лікар закладу Дмитро Квіт, тепер, окрім традиційних способів кисневого лікування, дітей оздоровлюватимуть та покращуватимуть лікувальний процес ще й нетрадиційним шляхом – у вигляді пінного коктейлю чи морозива.
Апарат може робити пінні лікувальні коктейлі для великої кількість людей одночасно. З одного каналу виходить близько 30 склянок (200 мл) пінки з 800 г суміші. Такий спосіб лікування активним киснем є корисним при різних обмінних порушеннях. Зокрема при цукровому діабеті, ожирінні, сприяє відновленню організму після операційних втручань, відновленню кісткової тканини при переломах чи ортопедичних порушеннях, активує імунний захист організму дитини.
Завдяки цим коктейлям пацієнт швидше одужує, зміцнюється імунітет. Також вільний кисень запобігає розвитку всіх автоімунних процесів.
«Усі алергічні захворювання набагато краще піддаються лікуванню, а також можна запобігти їхньому виникненню», – розповіла завідувач відділення реабілітації Міської дитячої клінічної лікарні Наталія Машталер.
Нагадаємо, у Львові під час святкування Великодня відбувся Фестиваль писанок, у межах якого художники, зірки та мешканці розмальовували просто неба півметрові та метрові писанки. Згодом їх продали з аукціону, щоб купити обладнання для дитячої лікарні.