Один з організаторів фінансової піраміди в Тернополі вийшов під заставу в ₴5 млн

Дмитро Нагута – один з організаторів фінансової пірамди «Хелікс»

Один з організаторів фінансової піраміди «Хелікс» Дмитро Нагута, затриманий 2 грудня і заарештований на два місяці, вніс визначену Тернопільським судом заставу в розмірі 5 млн грн і вийшов з-під варти. Про це повідомляє місцеве видання «Файне місто».

Водночас, на сторінці компанії «Хелікс» вже анонсують вебінар Дмитра Нагути, під час якого підозрюваний у фінансовому злочині планує розповісти про «майбутні плани та перспективи розвитку».

Нагадаємо, трьох керівників фінансової піраміди, які привласнили 2,7 млн грн, підозрюють в шахрайстві в особливо великих розмірах.

Зазначимо, що у своєму виступі під час судового засідання 4 грудня Дмитро Нагута запередчив свою причетність до шахрайських схем і погоджувався на співпрацю з слідством. Всі звинувачення на свою адресу він відкинув, а невдоволеність вкладників пояснив технічними моментами роботи компанії. Його адвокат назвала суму застави «непідйомною».

Під заставу вийшли і двоє інших учасників фанансової піраміди Роман Фелик та Богдан Воронцов, сплативши 2,5 млн грн, 1 млн грн відповідно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук