Офіс президента заявив про початок тестування українських ліків від Covid-19

СуспільствоАнна Журба, 22 квітня13670

В Україні починають клінічні дослідження вітчизняного лікарського засобу для лікування коронавірусної хвороби.

Як повідомив 22 квітня Офіс президента, за попередніми висновками українських вчених та виробників, препарат «може суттєво знижувати або повністю нейтралізувати загрозу смерті від ускладнень, які спричиняє для організму людини коронавірусна інфекція».

«Крім цього, вивчається можливість комплексного використання цього засобу як для лікування коронавірусної хвороби, так і для профілактики захворювання», – зазначили в Офісі.

Ні назви препарату, ні інформації про те, хто проводить ці дослідження, не повідомили, проте пообіцяли надати більш детальну інформацію згодом.

Раніше головний санітарний лікар Віктор Ляшко говорив, що президент Володимир Зеленський пообіцяв мінімум мільйон доларів українським вченим, які «винайдуть вакцину або ліки» від коронавірусу.

Додамо, що зараз у світі не існує ні ліків, ні вакцини від коронавірусу Covid-19. Розробкою вакцини займаються вчені з різних країн – зокрема, у США, Китаї, Великій Британії, Франції, Австралії. За регламентом, вона має пройти низку етапів, зокрема передклінічні та клінічні дослідження.

Зазвичай процес розробки вакцини до початку її масового виробництва займає півтора-два роки, але розроблення вакцини від коронавірусу випереджає ці темпи – у тому числі завдяки міжнародній співпраці науковців. У той же час більшість провідних наукових інституцій світу погоджуються, що вакцина від Covid-19 може бути готова не раніше осені 2020 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук