Парламентський комітет Україна-ЄС відзначив успіх уряду у проведенні реформ

СуспільствоРоман Ганкевич, 17 вересня 20152700
Парламентський комітет Україна-ЄС відзначив успіх уряду у проведенні реформ

Україна повинна спробувати припинити будь-які спроби проведення місцевих виборів на Донбасі в обхід українського законодавства. Про це йдеться в спільній заяві співголів парламентського комітету Україна-ЄС Андрія Пленковича та Остапа Семерака з нагоди річниці одночасної ратифікації Угоди про Асоціацію з ЄС Верховною Радою і Європарламентом, повідомляє прес-служба «Народного фронту».

У заяві також зазначили успіхи уряду у виконанні УА з ЄС та проведенні реформ.

«Ми цінуємо допомогу Європейської комісії та держав-членів ЄС українській владі у проведенні проєвропейських реформ. Прогресу вже досягнуто, і ми в першу чергу говоримо про прийняття в першому читанні поправок до Конституції України щодо децентралізації та реформу національної поліції», - заявили представники комітету.

Крім того, вони висловили підтримку якнайшвидшому впровадженню безвізового режиму з ЄС і вступу в дію з 1 січня 2016 року угоди про зону вільної торгівлі. А також закликали країни, які ще не ратифікували Угоду про Асоціацію між Україною та ЄС, докласти максимум зусиль для прискорення цього процесу.

Зазначимо, що Угода про асоціацію України з Євросоюзом має набути чинності з 1 січня 2016 року, але для цього потрібно, щоб усі 28 членів ЄС ратифікували документ.

Нагадаємо, 16 вересня 2014 року Верховна рада України і Європарламент синхронно ратифікували Угоду про асоціацію.

У серпні однією з останніх Угоду про асоціацію ратифікували Італія та Австрія. Таким чином офіційно Угода ратифікована 22 країнами ЄС.

Слід зазначити, що процес ратифікації ще триває у чотирьох країнах Євросоюзу: Чехії, Бельгії, Італії та Нідерландах, а також у Греції та Кіпрі.

Між тим, у Міністерстві закордонних справ України очікують завершення ратифікації угоди всіма державами Євросоюзу до кінця 2015 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук