Петиція з вимогою не посипати піском вулиці у Львові набрала понад 500 підписів лише за три дні

Тепер петицію має розглянути Львівська міськрада

Засипаний піском газон на вул. Митрополита Андрея

Електронна петиція вимогою відмовитись від піскосуміші, якою посипають львівські вулиці взимку, набрала необхідні 500 голосів лише за три дні. Тепер її мають розглянути депутати Львівської міськради.

Нагадаємо, 12 квітня львівські активісти зареєстрували електронну петицію з вимогою відмовитись від піскосуміші, якою посипають вулиці взимку, оскільки пісок шкодить довкіллю, легеням людей та деревам. Автор петиції Мирослав Голяк пропонує для посипання проїжджих частин використовувати чисту сіль або знайти нешкідливі для взуття і лап тварин реагенти, а на тротуарах прибирати сніг без використання матеріалів для посипання. Як можливу альтернативу автор петиції пропонує також посипання дрібними камінцями – відсівом граніту, базальту тощо.

Петиція за три дні набрала понад 500 голосів

Згідно із затвердженими Львівською міськрадою правилами, кожна електронна петиція має 60 днів, аби набрати 500 підписів. Однак петиція про відмову від піскосуміші набрала необхідну кількість голосів за три дні – станом на ранок 15 квітня петиція отримала 501 підпис. Тепер її мають розглянути спочатку профільні депутатські комісії, а потім всі депутати на засіданні сесії ЛМР.

Додамо, що під час апаратної наради в ЛМР міський голова Львова Андрій Садовий також наголосив на потребі знайти альтернативу піску, яким посипають вулиці.

Нагадаємо, до депутати Львівської міськради підтримали петицію львів’янки Анни Меленчук про повну відмову від маршруток і перехід на зручні великі автобуси та електротранспорт.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук