Почала діяти заборона на експорт вугілля та нафтопродуктів з РФ в Україну

Серед інших, заборонено експорт товарного бензину та дизельного пального

ЕкономікаЮрій Братюк, 1 червня 20190

З 1 червня почали діяти обмеження на постачання до України російського вугілля та нафтопродуктів. Для експорту деяких видів товарів необхідні дозволи від російського міністерства економічного розвитку.

В Росії у суботу, 1 червня, почала діяти заборона на поставки в Україну вугілля та нафтопродуктів. Раніше прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв заявив, що таке рішення ухвалене у відповідь «на недружні дії України». Про це пише DW.

Згідно з постановою уряду РФ, під заборону потрапили сира нафта, масла, вазелін та кокс нафтовий, бітумні та асфальтні суміші та інші вироби з нафтопродуктів. Окрім того, для експорту деяких видів сировини потрібно брати дозвіл у міністерстві економічного розвиту Російської Федерації - у цей перелік потрапили кам'яне, буре коксоване вугілля, товарні бензини, дизельне пальне, пропан, бутан та інші скраплені гази.

31 травня направило російському уряду пропозиції щодо переліку підприємств та обсягу експорту окремих видів нафтопродуктів і вугілля в Україну з 1 червня. Перелік і обсяги будуть переглядатися щомісяця на основі заявок від компаній.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук