Порошенко сподівається, що Росія утримається від накопичення військ біля кордону з Україною

Петро Порошенко сподівається, що Росія дослухається до рекомендацій Ради міністрів ЄС щодо підтримки мирного плану президента і вживатиме ефективних заходів для припинення потоку бойовиків, зброї та техніки через кордон в Україну, а також застосує свій вплив на сепаратистів для зупинки насильства та складення зброї.

Про це повідомили у прес-службі глави держави.

У повідомленні йдеться про те, що президент України Петро Порошенко високо цінує підтримку Радою ЄС на рівні міністрів закордонних справ мирного плану як «головного шансу для деескалації». 

Глава держави висловив сподівання, що висновки, викладені у рішенні за результатами засідання Ради у понеділок, 23 червня, сприятимуть якнайшвидшому врегулюванню ситуації на сході країни. 

«Маю надію, що Росія сприятиме виводу військ та утримається від подальшого накопичення військ біля кордону України», - наголосив глава держави.

Нагадаємо, у понеділок Рада ЄС на рівні міністрів закордонних справ за результатами обговорення питання про ситуацію в Україні ухвалила комюніке, в якому, зокрема, йдеться про підтримку запропонованого Петром Порошенком мирного плану.

Міністри ЄС закликали всі сторони «домовитись про припинення вогню задля якнайшвидшої стабілізації ситуації і створення необхідних умов для втілення мирного плану президента України».

Рада також нагадала про можливість «цільових заходів» з боку Єврокомісії та країн-членів у випадку, якщо ситуація на Сході України цього потребуватиме.

Раніше, ZAXID.NET також повідомляв, що Рада ЄС висловила сподівання на завершення на цьому тижні підписання Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі, а також позитивно оцінила виконання Україною першого етапу Плану дій щодо лібералізації візового режиму і повідомила про рішення розпочати роботу в рамках другого етапу. 

Рада запропонувала Комісії продовжувати підтримку України в реалізації Плану. 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук