Порушено карну справу за мільйонні зарплатні борги перед працівниками «Львівського облавтодору»

Прокуратура Львівської області розпочала кримінальне провадження за фактом умисної невиплати заробітної плати працівникам ДП «Львівський облавтодор».

Про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

Прокуратурою під час проведення перевірки додержання вимог законодавства про оплату праці в ДП «Львівський облавтодор» ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України» з’ясовано, що посадовими особами підприємства допущено значну суму заборгованості із виплати заробітної плати.

В апараті підприємства та його 27 філіях - райавтодорах і дорожньо-експлуатаційних дільницях з квітня до серпня поточного року працівникам не виплачено понад 3,7 млн. грн. 

Водночас, 11 млн. грн. грошей, які надійшли на рахунок підприємства, усупереч законодавства України про оплату праці, не скеровувались на погашення зарплатних боргів у першочерговому порядку, а використовувались для інших потреб.

Тому за фактом умисної невиплати працівникам ДП «Львівський облавтодор» заборгованої заробітної плати прокуратурою Львівської області розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.175 КК України.

Зараз досудове розслідування триває.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук