Президент доручив виконати усі заходи для отримання безвізового режиму з ЄС до 17 серпня

Нацрада реформ обговорює «дорожню карту» введення безвізового режиму з ЄС

Президент України Петро Порошенко поставив перед Національною радою реформ завдання розробити чітку «дорожню карту» дій для забезпечення готовності до введення безвізового режиму з ЄС, наголосивши, що до 17 серпня мають бути виконані всі технічні завдання.

Про це у середу, 3 червня, повідомили у прес-службі глави держави.

На засіданні Національної ради реформ Петро Порошенко зауважив, що питання безвізового режиму сьогодні є першочерговим завданням реалізації значного пакету реформ.

Глава держави наголосив, що до 17 серпня мають бути виконані всі технічні завдання, зокрема щодо вдосконалення законодавства із боротьби з корупцією, покращення інтегрованого управління кордоном, забезпечення доступу до баз даних, більш ефективної діяльності Прикордонної служби та взаємодії з Інтерполом.

Після цього до України приїде остання оціночна місія. За результатами її перевірки у листопаді очікується доповідь про готовність Україні до введення безвізового режиму з ЄС.

«Такий насичений графік створить можливість отримати безвізовий режим у 2016 році. Тому в мене прохання, щоб цей графік чітко дотримувався всіма відомствами», – попросив президент.

Петро Порошенко підкреслив, що скасування віз залишається безумовним пріоритетом діалогу України з ЄС.

Він також розкритикував роботу Державної міграційної служби в цьому напрямку та відзначив, що будуть зроблені відповідні кадрові зміни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук