Проекти облаштування громадського простору на Сихові подали архітектори з дев’яти міст України

ЕкономікаКатерина Родак, 17 квітня 201813552
Проекти облаштування громадського простору на Сихові подали архітектори з дев’яти міст України
Усього на конкурс зареєструвалось 16 архітектурних проектів

На всеукраїнський конкурс з облаштування громадського простору біля кінотеатру імені О. Довженка на Сихові подали 16 архітектурних проектів. Про це ZAXID.NET повідомив відповідальний секретар цього конкурсу Мар’ян Кардаш.

«Зареєструвалося 34 учасників, більшість з них – зі Львова. Також є учасники з Києва, Вінниці, Чернівців, Івано-Франківська, Дніпра, Сум, Харкова, Краматорська і з зони окупації», - розповів він.

З 34 зареєстрованих учасників в подальшому свої проекти на скриньку конкурсної комісії надіслало лише 16 учасників. Протягом найближчих двох тижнів конкурсна комісія вивчатиме ці проекти, а 27 квітня на закритому засіданні обиратиме переможця.

Зазначимо, що основними концептуальними завданнями конкурсу були:

1) запропонувати унікальну та ергономічну, архітектурну, урбаністичну та дизайнерську ідею громадського простору центральної площі скверу перед Культурно-освітнім центром ім. О. Довженка;

2) сформувати центр громадсько-культурного життя, який задовольнятиме потреби сихівської громади в рекреації, розвитку та дозвіллі.

Як зазначив Мар'ян Кардаш, усі подані проекти відповідають поставленим завданням. Зміст поданих архітектурних проектів наразі не розголошують, оскільки, за словами Маряна Кардаша, це суперечить правилам проведення конкурсу.

Нагадаємо, що автори найкращого проекту отримають 70 тис. грн, а за друге та третє місця передбачені премії у 50 тис. грн та 25 тис. грн відповідно.

Додамо, що оголосити конкурс на облаштування площі перед кінотеатром ім. Довженка планували ще у 2016 році. Наприкінці 2015 року місцеві активісти навіть оприлюднили візуалізацію проекту реконструкції площі, однак конкурс тоді так і не оголосили.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук