Профільний комітет парламенту підтримав ще одну постанову про відставку Уляни Супрун

В новій постанові пропонується звернутися звільнити з посад виконувачку обов’язків міністра охорони здоров’я Уляну Супрун та її заступника Олександра Лінчевського

Уляну Супрун вже вдруге намагаються відправити у відставку

Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров'я підтримав постанову про звернення до Кабінету міністрів про відставку виконувачки обов’язків міністра охорони здоров'я Уляни Супрун і її першого заступника Олександра Лінчевського. Відповідне рішення члени комітету ухвалили одностайно.

«Постанову про невизначення правового статусу керівництва Міністерства охорони здоров'я України, невідповідність займаним посадам і звернення до Кабінету міністрів України про звільнення з займаних посад першого заступника міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун і заступника міністра охорони здоров'я України Олександра Лінчевського №8587 Одностайно проголосовано», – заявила голова комітету Ольга Богомолець, яку процитувала агенція РБК-Україна.

Зазначимо, 3 квітня цей парламентський комітет вже приймав схожу постанову, якою парламенту пропонувалося визнати роботу Супрун у 2017 році незадовільною і звернутися до уряду з проханням її звільнити. В постанові від 3 квітня інших імен не фігурувало. Парламент цю постанову не розглянув досі, свідчить інформація на сайті Верховної Ради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук