Провідний львівський актор Олег Стефан перейшов до київського Театру на лівому березі

Олег Стефан працював у театрі Леся Курбаса з 1991 року

Відомий львівський актор, педагог, лауреат Шевченківської премії Олег Стефан після десятиліть роботи у львівському Театрі імені Леся Курбаса перейшов до трупи Театру на лівому березі у Києві.

Проте актор розповів ZAXID.NET, що остаточно Львова не залишитиме.

«У Львові я продовжуватиму грати у виставах, в яких я задіяний. Не у всіх, адже деякі із них, на мою думку, потребують реставрації і я був би дуже радий, якби на моє місце прийшли молоді актори», – розповів Олег Стефан та пообіцяв, що приїздитиме на улюблені глядачами «Перехресні стежки», «Лісову пісню» та декілька інших вистав.

Олег Стефан у виставі «Перехресні стежки». Фото Дар'ї Бедеренчик

Олег Стефан закінчив Харківський державний інститут мистецтв імені Івана Котляревського у 1989 році, з 1991 року працював у Львівському театрі імені Леся Курбаса. Також він викладав у ЛНУ, а з 2012 по 2017 роки був художнім керівником курсу акторської майстерності.

У театрі він відомий завдяки ролям у виставах «Апокрифи», «Марко Проклятий, або Східна легенда», «Хвала Еросу», «Чекаючи на Годо», «Лісова пісня» тощо. Грає він і на інших львівських сценах, зокрема у Львівському театрі імені Лесі Українки зіграв Бабу Прісю («Баба» за Павлом Ар'є).

Олег Стефан зіграв помітні ролі у фільмах «Такі красиві люди», «Червоний», «Гуцулка Ксеня».

«Я прагну змін. Я вважаю, що вони мені потрібні. Останнім часом мені дуже сподобалось працювати з молодими режисерами. Я отримав запрошення від Стаса Жиркова та Тамари Трунової, мені подобається, що те, що вони роблять пульсує на актуальні події в країні. Я досить довго займався філософським театром. Тепер мене більше цікавіть документальний, актуальний театр», – вважає Олег Стефан.

Кадр з фільму «Гуцулка Ксеня»

Театр драми і комедії на лівому березі у своєму теперішньому вигляді офіційно відкрився 21 грудня 1990 року виставою «Я завжди твоя наречена» за Отаром Іоселіані. Від лютого 2019 року театр очолюють директор-художній керівник Стас Жирков та головна режисерка Тамара Трунова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук