Рідні 2-річного хлопчика зі Стрия просять допомогти зібрати на лікування €50 тис.

Головні новини Львова 03.05Марічка Крижанівська, 3 травня 2018, 19:13 1832 0

Ярославчику Мілойчікову зі Стрия уже два з половиною роки, але він не ходить і не розмовляє. У нього трапляються епілептичні напади і судомить усе тіло. Після таких нападів хлопчик забуває усі навички.

«Почалося з того, що Ярославчик народився передчасно. Так сталося, що відійшли води і він був без води добу і йому дуже сильно дало ураження на головний мозок і центральну нервову систему. Лікарі практично шансів не давали, але дитина захотіла вижити і він постарався сам зробити все для того, щоб вийти з того стану», – розповідає мама Ярославчика Ірина Мілойчікова.

Дитина вижила, але мозок майже не розвивався. У хлопчика синдром Уеста, гідроцефалія, епілептичний синдром і було дві кісти у мозку. Втім медикам вдалося забрати із мозку рідину. Поки дитина розвивається, є можливість реабілітації. Такий шанс дають медики у Барселоні.

«Нас готова прийняти клініка в Іспанії, яка береться за лікування Ярославчика. На жаль, гарантій вони так само ніяких не дають, але можливість є, що таких діток ставлять на ноги. Так що, я думаю, якщо з допомогою небайдужих людей нам вдасться це зробити і він буде сидіти і буде ходити, почне добре розмовляти. Він все чудово розуміє», – додає мама.

Курс реабілітації і лікування в Іспанії триває три місяці і коштує 50 тисяч євро. Для батьків ця сума надто велика, тому вони просять про допомогу. Уже відгукнувся благодійний фонд із Новояворівська «Місто добрих людей». У Facebook створили сторінку «Потрібна допомога! Ярослав Мілойчіков!», де є усі реквізити і звіт про перераховані кошти.

«Ми вже почали збірку, започаткували таку популярну акцію: знайти певну кількість людей і певну суму. Нам потрібно знайти понад 8 тис. людей, які скинуть по 50 гривень, такі акції допомагають. За кілька днів у Facebook на сторінці зібрали перших 100 доларів, але будемо робити концерти, шукаємо спонсорів», – повідомила керівник благодійного фонду «Місто добрих людей» Вікторія Тріфан.

Усі небайдужі можуть перераховувати гроші на рахунок мами:

ПриватБанк

5168 7556 2496 5493

Ірина Мілойчікова

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук