Роботу двох експериментальних автобусних маршрутів у Львові продовжили до кінця вересня

Експериментальний автобус на вул. Єрошенка

Роботу двох експериментальних автобусних маршрутів продовжили до кінця вересня. Відповідний наказ в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Юрія Гольця оприлюднив у Facebook депутат Львівської міськради Віталій Свіщов.

Як йдеться в наказі, термін роботи експериментальних маршрутів вул. Під Пубом – Високий Замок – вул. Опришківська та вул. Єрошенка («Львівгаз») – вул. Під Дубом продовжили до 30 вересня. У наказі також зазначається, що на маршруті, який курсує до Високого Замку, працюватиме один автобус, а до «Львівгазу» їздитимуть два автобуси.

Нагадаємо, експериментальні маршрути вул. Під Дубом – Високий Замок та вул. Єрошенка («Львівгаз») – вул. Під Дубом почали працювати з 1 липня і мали діяти протягом місяця. 

Проте під час засідання інженерної комісії Львівської міськради депутати Сергій Івах і Віталій Свіщов, які ініціювали запровадження цих маршрутів, звернулися з проханням продовжити експеримент до осені, коли буде більш інтенсивний потік пасажирів. Разом з тим, комунальний перевізник АТП-1, який обслуговує ці маршрути, вважає їх нерентабельними і вимагає відшкодування з міського бюджету витрат на роботу автобусів.

Маршрут одного з автобусів проходить через вул. Під Дубом – пр. Чорновола – вул. Підвальна – Лисенка – Гуцульська – Кривоноса – Лікарня ОХМАТДИТ – Високий Замок, іншого по вулицях вул. Єрошенка – Золота (у зворотному напрямку вул. Турянського) – Шевченка – Городоцька – просп. Чорновола – вул. Під Дубом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук