Садовий і Гриценко підписали угоду про об’єднання на президентських виборах

Угода зобов’язує Гриценка бути чесним в обмін на зняття Садового з президентської кампанії

Угоду підписали у Києві, 7 березня

Мер Львова, лідер політичної партії «Самопоміч» Андрій Садовий та колишній міністр оборони, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко оголосили про об’єднання зусиль на виборах президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року. Таку заяву політики зробили на спільній прес-конференції у Києві в четвер, 7 березня.

«Лідер політичної партії “Самопоміч” Андрій Садовий, з однієї сторони, та голова координаційної ради політичної партії “Громадянська позиція”, кандидат на пост президента України Анатолій Гриценко, з іншої сторони, домовилися про таке: Андрій Садовий відкликає свою кандидатуру з виборів президента України 31 березня 2019 року. Анатолій Гриценко бере на себе зобов’язання – по-перше, бути чесним», – процитував Гриценко угоду, повідомив телеканал новин «24».

Угода про Об’єднання Садового і Гриценка на виборах президента, клікніть для перегляду в повному розмірі

Угода про об’єднання Садового і Гриценка на президентських виборах, клікніть для перегляду в повному розмірі

«Це нестандартна ситуація для України, адже таке відбулося вперше – що кандидат, який мав перспективу та потужну партію, свідомо знявся з виборів. Я бачу для себе велику відповідальність і обіцяю, що не підведу вас. Тепер мені потрібно виконувати дві президентські кампанії: і свою, і Андрія Садового», – сказав також Гриценко.

«Ця угода має один пункт. Як ви знаєте, я відкликав свою кандидатуру на пост президента і є зобов’язання до Анатолія Гриценка – бути чесним, – сказав Андрій Садовий. – Я би дуже хотів, щоби всі українські політики усвідомлювали свою персональну відповідальність за ситуацію, яка є зараз в країні. Наша угода – «неформат» для української політики, але якщо ми хочемо перезаснувати державу, важливі для країни кроки мають бути побудовані на фундаменті довіри».

Нагадаємо, раніше Садовий повідомив, що він з Гриценком вирішили об’єднати свої зусилля на виборах президента. Мер Львова наголошував, що йдучи на вибори, чудово розумів «бажання українців мати єдиного кандидата, який буде здатний перемогти всіх цих ставлеників олігархів і мародерів при владі». На переконання Садового, єдиний кандидат від демократичних, антикорупційних сил має всі шанси перемогти на виборах.

5 березня Садового офіційно зняли з виборів.

Зазначимо також, що 1 березня екс-журналіст Дмитро Гнап, якого у президенти висунула партія «Сила людей», теж заявив, що знімає свою кандидатуру та підтримує Гриценка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук