СБУ не пустила в Україну небезпечне для здоров'я дітей дієтичне харчування з Росії

СуспільствоАндрій Стець, 19 листопада 20155280
СБУ не пустила в Україну небезпечне для здоров'я дітей дієтичне харчування з Росії

За поданням Служби безпеки України Міністерство охорони здоров'я України відмовилося від придбання продуктів спеціального дієтичного харчування російського виробництва, повідомляє прес-служба СБУ.

«За результатами ініційованої СБУ експертизи, проведеної професійною установою з контролю якості лікарських засобів, препарати дієтичного (лікувального) харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, «Тетрафен»/«Нутріген» і «Афенілак» російського виробництва не відповідають встановленим критеріям безпеки», - йдеться в повідомленні .

Як наголошується, в них встановлено завищений рівень свинцю і кадмію більш ніж у 10 разів від граничного. Це призводило до численних побічних реакцій, а також до погіршення стану здоров'я хворих дітей.

«Міністерством економічного розвитку і торгівлі України проти російського постачальника та українського імпортера небезпечних препаратів застосовано спеціальні санкції у вигляді тимчасового призупинення зовнішньоекономічної діяльності», - повідомляють у прес-службі СБУ.

Станом на сьогоднішній день органи Державної санітарно-епідеміологічної служби України вирішують питання про заборону обігу в Україні небезпечних для здоров'я дітей, препаратів дієтичного (лікувального) харчування російського виробництва.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук