Сербському актору, який отримував нагороду від Путіна, заборонили в'їзд в Україну

У листопаді 2018 року Мілош Бікович отримав «Медаль Пушкіна»

Сербському актору Мілошу Біковичу, який знімався в російських фільмах і отримував нагороду від Путіна, заборонили в'їзд в Україну. Про це пише «Радіо Свобода».

Актор розповів, що про заборону дізнався випадково на сайті «Миротворець» і що вона, «ймовірно, повʼязана з його перебуванням у Криму», анексованому Росією. Про те, на який термін йому заборонили в'їзд, актор не уточнив.

Офіційно йому можуть оголосити про цю заборону, коли він спробує приїхати в Україну.

«Я не отримав ні письмового повідомлення, ні офіційного пояснення... Я дізнався про це, бажаючи зробити копродукцію з Україною. Через своїх колег я розпочав переговори, і в один момент вони відповіли і надіслали мені електронний лист, в якому сказали, що мені заборонено в'їзд, і вони не можуть співпрацювати зі мною», – сказав актор.

Бікович є головним актором російсько-сербського фільму «Балканський рубіж». У фільмі йдеться про те, що російські військові в 1999 році нібито провели операцію з метою захистити Косово від НАТО. Зйомки фільму – за повідомленням сербської преси – проходили в Росії, Сербії, й на території окупованого Криму.

У листопаді 2018 року Мілош Бікович отримав «Медаль Пушкіна», якою відзначив його президент Російської Федерації Володимир Путін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук