Собаки у львівському притулку «Милосердя» можуть залишитись без їжі

Зараз тварин годують лише раз на день кашею

Головні новини Львова 06.10Ірина Панчишин, 6 жовтня 2015, 19:43 1437 2

Львівське товариство захисту тварин, притулок «Милосердя», що у Брюховичах, вже витратило 6800 бюджетних гривень, передбачених на купівлю корму у жовтні. Решту місяця живуть у борг і сподіваються на допомогу небайдужих.

Зараз у притулку 286 собак. За літо своїх господарів знайшли шістнадцять собак притулку, а на їхнє місце прийняли вже двадцять чотири. Велику сім’ю годують кашею. Щодня варять сто кілограмів їжі, а харчуються собаки лише раз на день.

«Кожній собаці вариться в трьох котлах. Тут робочий це все варить, перемішуємо, потім у ванни розливаємо і носимо у кожну миску, наливаємо кожній собаці», – пояснює член Львівського товариства захисту тварин Марина Сай.

Зараз притулку можна допомогти фінансово або ж купити самостійно будь-які макаронні вироби чи крупи, окрім перловки. Не відмовляться тут і від фізичної допомоги, тож запрошують волонтерів.

«Ми будемо просити більше, якщо буде така можливість в місті виділити трошки більше коштів, хоча б на годування. Все решту ми робимо самі», – каже голова ради Львівського товариства захисту тварин Наталія Кузнєцова.

Дізнатися, що потрібно притулку, можна за тел.: 243-41-53

Перерахувати гроші можна на рахунок:

Філія Львівське обласне управління АТ «Ощадбанк»

МФО банку 325796

код ГДРПОУ організації 13807804

Рахунок № 26000300205345

Назва організації – Львівське товариство захисту тварин

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук