Соціолог розповів, що найперше очікують від Зеленського його виборці

Переможець президентських виборів Володимир Зеленський

Генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології Володимир Паніотто стверджує, що виборці переможця цьогорічної президентської кампанії Володимира Зеленського найперше очікують від нього зниження тарифів. Про це соціолог розказав в інтерв’ю «Главкому» за результатами опитування, які проводились під час виборів.

За даними соціологічного опитування, що проводив КМІС, 39,1% українців вважають, що президент України у свої перші 100 днів на посаді має знизити тарифи на комунальні послуги. Хоча, нагадаємо, питання тарифів входить до компетенції уряду. А президент, згідно з Конституцією, серед іншого, забезпечує державну незалежність, національну безпеку, представляє державу в міжнародних відносинах, здійснює керівництво зовнішньополітичною діяльністю держави, веде переговори та укладає міжнародні договори України.

До слова, головний політичний консультант переможця президентських виборів Володимира Зеленського Дмитро Разумков відразу після другого туру наголосив, що питання зниження комунальних тарифів не є прерогативою президента.

Як інформував ZAXID.NET, як свідчать дані підрахунку 100% електронних протоколів дільничних виборчих комісій, які оприлюднила Центральна виборча комісія, у другому турі виборів президента України за кандидата на посаду президента Володимира Зеленського проголосували 73,22% виборців, тоді як чинний президент Петро Порошенко набрав 24,45% голосів

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук