США вводять санкції проти трьох російських підприємств

СвітЮлія Поліковська, 1 липня 20166010
США вводять санкції проти трьох російських підприємств

США вводять санкції проти московського конструкторського бюро «Кунцево» і ще двох компаній з Росії, які в Вашингтоні запідозрили в порушенні американського закону про нерозповсюдження технологій для виробництва зброї масового ураження: конструкторського бюро машинобудування у Коломні і 150-й авіаремонтного заводу у Калінінграді. Про це повідомив РБК, посилаючись на повідомлення Держдепартаменту США.

Крім того, будуть продовжено санкції відносно конструкторського бюро приладобудування з Тули і НПО машинобудування, які були введені в вересні 2015 року.

На думку американського уряду, російські компанії підозрюються в постачаннях Ірану, Північної Кореї і Сирії заборонених технологій, які можуть бути використані для виробництва зброї масового ураження і ракетної техніки. Конкретний привід для введення санкцій в документі не називається.

Санкції поширюються також на дочірні та афілійовані структури зазначених організацій. Американським урядовим відомствам забороняється вступати в контрактні відносини із зазначеними структурами, надавати їм допомогу і поставляти товари, послуги або технології, зазначені у відповідних переліках.

Дія санкцій розрахована на два роки.

Російські компанії регулярно потрапляють в санкційні списки, які створюються на підставі закону на про нерозповсюдження, прийнятого в США у 2000 році. Зокрема у 2008 році вводилися санкції щодо «Рособоронекспорту».

Як інформував ZAXID.NET, Рада ЄС у п’ятницю, 1 липня, продовжила економічні санкції проти Росії, введенні через агресію на Донбасі і анексію Криму, до 2017 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук