Створена Синюткою комісія не встигла перевірити зловживання з виділенням землі біля Наварії

Учасники робочої групи продовжили роботу на один тиждень

СуспільствоАндрій Дрозда, 21 червня 20185460
Створена Синюткою комісія не встигла перевірити зловживання з виділенням землі біля Наварії
фото УНІАН
Раніше Олег Синютка розпорядився завершити перевірку до 21 червня

Створена Олегом Синюткою робоча група не встигла до 21 червня перевірити зловживання під час виділення земельних ділянок учасникам АТО біля озера Наварія. Проміжний результат своєї роботи учасники групи повідомили під час засідання у середу, 20 червня.

За повідомленням прес-служби ЛОДА, робоча група вивчила документи, подані в обласну адміністрацію, і збирається розіслати «запити до відповідних установ» з метою отримати додаткову інформацію.

«Перш, ніж прийняти остаточне рішення комісія повинна опрацювати додаткову інформацію та оглянути територію земельних ділянок», – повідомив керівник робочої групи Ростислав Замлинський.

Тому робоча група вирішила продовжити перевірку ще на один тиждень. Впродовж цього часу її учасники планують виїхати на огляд земельних ділянок біля озера Наварія.

Голова ЛОДА Олег Синютка створив робочу групу ще 13 червня і розпорядився завершити перевірку зловживань до 21 червня. Робоча група складається із шести членів, п’ятеро з яких є підлеглими Олега Синютки. Очолив робочу групу перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський.

Нагадаємо, що 11 грудня минулого року Олег Синютка підписав розпорядження про виділення 83 земельних ділянок біля озера Наварія в Пустомитівському районі, неподалік від Львова. Голова ЛОДА розпорядився виділити землю на основі клопотання учасників антитерористичної операції.

Однак згодом журналісти антикорупційного проекту «Наші гроші. Львів» виявили, що в списку опинилося чимало підприємців і чиновників, які ніколи не брали участі в бойових діях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук