Центр обслуговування пасажирів громадського транспорту діятиме на вул. Горбачевського у Львові

Центр обслуговування пасажирів громадського транспорту діятиме на вул. Горбачевського у Львові
фото ЛМР
Будинок на вул. Горбачевського, у якому діятиме центр обслуговування пасажирів

У четвер, 25 січня, Львівська міськрада надала в оренду ЛКП «Львівавтодор» приміщення на вул. Горбачевського для створення центру по роботі з е-квитком. За відповідну ухвалу під час засідання сесії проголосували 49 депутатів.

Згідно з ухвалою, ЛКП «Львівавтодор» отримає в оренду на три роки приміщення загальною площею 495,7 м2. Орендовані «Львівавтодором» приміщення будуть розташовані на першому та другому поверхах триповерхової будівлі на вул. Горбачевського, 10 (між вул. Сахарова та Чупринки).

У цих приміщеннях «Львівавтодор» у межах впровадження електронного квитка має облаштувати центр обслуговування пасажирів громадського транспорту. У центрі львів’яни зможуть придбати картки для електронної оплати за проїзд та поповнити ці картки. Там же діятиме кол-центр для пасажирів.

Раніше такий центр планували створити на вул. Данилишина в центрі міста, однак від цих планів «Львівавтодор» відмовився через те, що попередній орендар судиться за ці приміщення з мерією.

Нагадаємо, Львівська міськрада ратифікувала укладений між «Львівавтодором» та ЄБРР кредитний договір, який передбачає надання Львову 10 млн євро на впровадження е-квитка. Загальна вартість проекту становить 11,2 млн євро, з яких 10 млн євро – кредит ЄБРР, 1,2 млн євро – кошти міського бюджету.

«Львівавтодор» також визначив компанію-корнсультанта з впровадежння е-квитка. Зараз триває попередня кваліфікація тендеру на вибір компанії, яка впроваджуватиме систему електронного квитка у Львові. Свої заявки на тендер подали 17 компаній та консорціумів. Після цього будуть ще два етапи тендеру – технічний і економічний. На технічному етапі оцінюватимуть технічні пропозиції і можуть відкинути кілька компаній, а на економічному виберуть компанію, ціна якої буде найпривабливішою. Запрацювати е-квиток має в 2019 році.

Також у Львові за допомогою онлайн-голосування обрали назву для е-квитка. Переможцем конкурсу стала назва «ЛеоКарт», а її автор отримав річний абонемент на всі види громадського транспорту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук