Турчинов розпустив фракцію КПУ в парламенті

Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов оголосив 24 липня про розпуск фракції Комуністичної партії України.

Як повідомлялося, в останній місяць з фракції Комуністичної партії України вийшло кілька народних депутатів, в результаті чого склад фракції КПУ в парламенті став менше, ніж при її формуванні під час першої сесії.

22 липня парламент 232 голосами дав спікеру законодавче право розпускати фракцію, якщо вона стала менше, ніж при формуванні під час першої сесії. Голова Верховної Ради Олександр Турчинов пообіцяв уже протягом дня направити закон на підпис президенту, «щоб він негайно його підписав і після цього я оголошу про розпуск фракції Комуністичної партії України».

Народні депутати України також внесли до закону про регламент норму, згідно з якою депутатська фракція або група, яка стала менше, ніж найменша фракція, сформована на першій сесії парламенту, може бути розпущена спікером парламенту через 15 днів після зменшення.

Увечері 22 липня президент України Петро Порошенко підписав ухвалені Верховною Радою 22 липня зміни до регламенту парламенту, згідно з якими депутатська фракція може бути розпущена.

24 липня закон був опублікований і набрав чинності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук