У конфлікті на сході України більше 60% росіян бачать провину Заходу, а не Росії, - опитування

СвітРоман Ганкевич, 29 липня 20141360

Більшість росіян вважають, що конфлікт в Україні став «результатом втручання Заходу».

Таку думку висловили 64% учасників опитування, проведеного «Левада-Центром» 18-21 липня в 46 суб'єктах РФ серед 1600 осіб.

Кожен п'ятий респондент (20%) бачить причиною конфлікту «націоналістичну політику керівництва України». Ще 7% росіян говорять про «протесті населення східної частини країни проти нової влади в Києві».

При цьому 82% опитаних вважають, що збройне протистояння на південному сході України може перерости в затяжну громадянську війну, 62% респондентів переконані, що конфлікт в Україні може перерости в російсько-українську війну, а 52% - і зовсім, що в третю світову війну.

На думку 56% учасників опитування, Росія активно підтримує проросійськи налаштовані сили на південному сході України, а 55% переконані, що їй слід продовжувати це робити й надалі.

Протилежної думки дотримуються відповідно 21% і 22% респондентів. 23% опитаних не змогли відповісти.

Розмірковуючи про майбутнє самопроголошених Донецької і Луганської народних республік, 41% опитаних висловився за створення на їх базі незалежної держави, а 23% між тим хочуть, щоб південний схід України став частиною Росії.

Ще 17% росіян вважають, що регіон повинен залишитися у складі України, але отримати більшу незалежність від Києва і тільки 7% вважають, що все має залишитися так, як було до кризи в країні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук