Львівських школярів навчатимуть гуманного ставлення до тварин

Львівських школярів навчатимуть гуманного ставлення до тварин
Експериментальний курс передбачає чотири уроки та одну екскурсію в ЛКП «Лев»

У львівських школах проведуть експериментальний курс з гуманної освіти під назвою «Маленький принц. Львів, що любить тварин». Про це ZAXID.NET розповіла методистка управління освіти Львівської міської ради Валентина Олійник.

Курс розрахований для учнів сьомого класу 16 шкіл міста, уроки проводитимуть у позакласний час. Перше заняття проведуть вже наступного тижня. Якщо проект буде вдалим, то решта львівських шкіл введуть ці уроки у обов’язкову програму в рамках курсу зоології вже навесні 2017 року.

«Ми плануємо провести чотири уроки та одну екскурсію. Ідея цих уроків у тому, що коли діти зрозуміють, що усе живе заслуговує на гуманне ставлення, то будуть до усіх ставитися ввічливо. Останнє заняття буде незвичне – діти поїдуть на екскурсію у ЛКП «Лев», – розповідає Валентина Олійник.

Для курсу гуманної освіти спеціально розробили посібник, який містить інтерактивні вправи та мозкові штурми

Для курсу гуманної освіти спеціально розробили посібник, який містить інтерактивні вправи та мозкові штурми. Перед початком навчання вчителі пройдуть спеціальний триденний тренінг від міської ради.

Аналогічного курсу ще не було в Україні, управління освіти обіцяє поділитися досвідом з іншими містами. Для експериментального навчання у Львові обрали ті школи, які самі виявили бажання долучитися.

Проект реалізовують управління освіти львівської міської ради, компанії Кормотех, ГО «Академія  Гуманної освіти» та ЛКП «Лев».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук