У Львові дітей три дні консультуватиме невролог-епілептолог з Канади

На прийом записалося 26 дітей

У Львові дітей три дні консультуватиме невролог-епілептолог з Канади
фото умовне
Дітей, що хворіють на різні форми епілепсії, проконсультує відомий невропатолог-епітеліптолог з Канади

До Львова приїжджає відома канадська лікарка Крістіна Го, яка спеціалізуєтся на невропатології і епілептології. У львівській міській дитячій лікарні, що на вул. П. Орлика, з 25-27 жовтня вона консультуватиме дітей, які хворіють на різні форми епілепсії, повідомляє прес-служба ЛМР.

За словами головного лікаря дитячої лікарні Дмитра Квіта, за час візиту канадського лікаря до Львова заплановано проконсультувати 26 дітей з терапевтично-резистентними формами епілепсії, які були попередньо обстежені у неврологічному відділенні лікарні.

«Метою консультацій є корекція протиепілептичного медикаментозного лікування і вирішення питання щодо ймовірного оперативного лікування епілепсії, в тому числі встановлення VNS стимулятора», - каже Дмитро Квіт.

Окрім консультації дітей, фахівець з Канади прочитає лекцію для дитячих неврологів міста та області.

Візит відомого канадського невролога-епілептолога до Львова відбувається в рамках співпраці між КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова» та лікарнею Sick Kids (Торонто, Канада), яка триває вже шість років.

Останній візит канадських лікарів був у червні цього року, під час якого вони проконсультували понад 100 дітей з нейрохірургічними та неврологічними патологіями з різних куточків України, а також спільно з львівськими лікарями провели вісім надскладних операцій, зокрема два оперативних втручання з імплантацією стимулятора блукаючого нерва, які досі на Західній Україні не проводилися.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук