У Львові канадські лікарі прооперували вісьмох дітей

Лікарі проконсультували понад 100 дітей із різних областей

Канадські лікарі провели дві унікальні для Західної України операції

У міській дитячій клінічній лікарні Львова упродовж 16-22 червня канадські лікарі спільно із львівськими лікарями проконсультували понад 100 дітей із нейрохірургічними та неврологічними патологіями з різних куточків України, та провели вісім складних операцій, дві з яких є унікальними для Західного регіону України.

«Спільною бригадою лікарів-нейрохірургів дитячої лікарні, лікаря-нейрохірурга Іші Крістіан з штату Каліфорнія (США), під керівництвом професора Джеймса Рутки проведено вісім складних оперативних втручань, зокрема два оперативних втручання з імплантацією стимулятора блукаючого нерва вперше на Західній Україні», розповів головний лікар міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт.

Також проконсультували понад сто дітей. 69 із них пацієнти після попередніх візитів, які демонстрували позитивні результати після виконаних оперативних втручань, пацієнти відділення нейрохірургії, діти із складним випадками з інших міст та областей, а саме: Львівської, Київської, Полтавської, Івано-Франківської, Рівненської, Волинської, Харківської. Епілептолог та клінічний нейрофізіолог, доктор Крістіна Гоу також проконсультувала більше 40 пацієнтів неврологічного профілю.

Після консультацій відібрали сім дітей для подальшого проведення оперативного втручання з приводу встановлення стимулятора блукаючого нерва та п’ять дітей для інших видів нейрохірургічних втручань. Для батьків, дітям яких було рекомендовано імплантацію стимулятора, провели ознайомчу лекцію.

Практикуюча медсестра Діана Вілсон провела п’ять навчально-практичних лекцій по новітніх методах діагностики та лікування епілепсій для неврологів, нейрохірургів, а також для неонатологів, які працюють із новонародженими.

Окрім того, професор Джеймс Рутка провів у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького лекцію на тему «Лідерство в медицині», яка мала активне і широке обговорення.

Зазначимо, канадські лікарі здійснили свій шостий візит до Львова. Проект співпраці між канадською клінікою Sick Kids та міською дитячою клінічною лікарнею Львова у подальшому планують розширити.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук