У Львові канадський нейрохірург безкоштовно прооперує дитину з ускладненнями після енцефаліту

Батьки 3-річного Володі просять допомогти зібрати ₴704 тис. на стимулятор

СуспільствоМарта Когут, 21 травня 2018, 16:16 1454 0

3-річний Володя із Ременова, що на Львівщині, за своє життя вже пережив місяць реанімації, мозкову кому та постійні судоми. Енцефаліт, на який хворів хлопчик, залишив важкі наслідки. Тепер Володя не може нормально ходити та зовсім не говорить.

Батьки постійно передивляються відео, де Володя – цілком нормальна, здорова та життєрадісна дитина, коли їхнє життя було безтурботним та щасливим. Усе змінилося одного дня. Надія Чайківська, мама хлопчика, згадує: «Ми лягли спати, як нічого не бувало, і вночі в нього піднялася висока температура, поза 39 і почалися судоми. З цим усім ми потрапили в лікарню. Це все вірус, в його організм потрапив вірус і спровокував йому запалення мозку. То був вірусний енцефаліт».

Володя був у стані мозкової коми понад місяць. Тоді лікарі йому не давали жодних шансів. Та Володя прокинувся, однак, якщо до хвороби він вже вмів ходити і говорити, то, як виявилося, наслідки енцефаліту – дуже страшні. Зараз хлопчику важко ходити, він так і не почав говорити. У дитини знов почалися судоми. Тепер уже сильніші та довші, які бувають кожного дня і які неможливо передбачити. Надія Чайківська, мама хлопчика, каже: «Нам сказали лікарі, що ми мусимо просто звикнути, з цим змиритися. Тому що іншого виходу в нас немає просто. Він приймає зараз чотири протисудомні препарати, то вже дуже багато».

Шанс на нове, повноцінне життя дає всесвітньо відомий нейрохірург з Канади – Джеймс Рутка. Він готовий безкоштовно провести операцію, якої у Львові ще не робили. Батьки мають лише купити стимулятор. Надія Чайківська, мама хлопчика, пояснює: «Це стимулятор блукаючого нерва. Його будуть вживлювати саму спіраль, на шиї з лівого боку, а сам стимулятор на грудях. Коли організм посилає імпульси судом, тоді він спрацьовує і не дає організму засудомити».

Ціна такого стимулятора – 704 тис. грн. Для батьків Володі ця сума надто велика. Гроші потрібно зібрати за місяць.

Операція запланована на 19 червня. Якщо до того часу приладу не куплять, у Володі не буде більше шансу на нормальне життя.

Банківські реквізити:

Номер картки мами: 5168 7556 0904 5196

Надія Чайківська

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук