У Львові лише кожного другого призовника беруть до армії

Головні новини Львова за 27.04Ольга Зеліско, 27 квітня 2015, 18:05 1660 0

Лише половина призовників у Львові придатні для служби в армії. У решти – проблеми з опорно-руховим апаратом та шлунково-кишковим трактом. Про це розповів хірург призовної комісії Львівського міського комісаріату Микола Бичишин.

За планом у Львові на строкову службу мають набрати 1,5 тис. юнаків від 20 до 27 років. Наразі набрали 500 хлопців. Чверть призовників не з'являється за повісткою. Тож вже сотню військовозобов'язаних шукають з допомогою міліції.

Сьогодні, 27 квітня, з міського комісаріату відправили 40 юнаків на строкову службу. Дехто не дуже радий перспективі служити. «Я не хотів йти служити, але мушу. Потрібно захищати Україну від Росії», – зізнався призовник Василь Чорний.

«Я отримав повістку в п'ятницю, сьогодні вже на комісію. «Відкосити» не хотів, я поки що навчаюсь на денній формі в університеті, хотілось би довчитись, а вже на осінній призов піти», – розповів призовник Дмитро Магдій.

А дехто готовий присвятити своє життя професії військового. «У мене сім'я військових, тато – офіцер, зараз мобілізований, брат воював. Що ще робити? Треба йти служити, а далі як буде», – розказав Валерій Литвиненко.

До військкомату проводжати своїх синів прийшли батьки та матері. «Звичайно, як кожна мама, хвилююся. Прийшла повістка, і син пішов. В нас навіть таке питання не стояло, чи він піде, чи якісь варіанти шукати» – розповіла мати призовника Наталія.

Комісари запевняють: ніхто з призовників не воюватиме і навіть після завершення строкової служби дембелів не мобілізовуватимуть ще півроку. «Молодь, яка призивається на строкову службу, не буде залучатись на виконання завдань у зоні АТО. Ці юнаки будуть скеровані в навчальні центри, після підготовки будуть відправлені у військові частини», – пояснив військовий комісар Львівського обласного комісаріату Микола Садовський.

Набір на строкову службу триватиме ще до кінця травня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук