ЛКП «Лев» безкоштовно прочіпує 5000 домашніх собак у Львові

Британський фонд «Dogs Trust Worldwide» надав грантові кошти для проведення електронної ідентифікації львівських собак

ЛКП «Лев» безкоштовно прочіпує 5000 домашніх собак у Львові
фото умовне
Мікрочіпи, які вживлюють у тіло собаки, містять повну інформацію про тварину

У середу, 9 жовтня, під час Міжнародної конференції з питань добробуту тварин, українські представники з Animal-id.net UA та британський фонд «Dogs Trust Worldwide», підписали меморандум про пільгове чіпування тварин. Раніше, у 2017 році ЛКП «Лев» вже отримувало безкоштовні чіпи для собак від того ж самого фонду.

Чіп, який вживлюють у тіло собаки, має вигляд капсули розміром з рисове зернятко. Вони є абсолютно безпечними для тварини. Завдяки мікрочіпам можна повністю ідентифікувати собаку.

Мікрочіп має унікальний 15-значний номер, який закріплюється за собакою індивідуально і залишається за нею протягом всього життя. У чіпі також міститься повна інформація про власника тварини. У випадку, якщо собака загубиться її буде легко повернути власникові. Крім того посилюється і контроль за господарем, аби той не надумав викидати чотирилапого на вулицю.

«За підрахунками, у Львові є 40 тисяч домашніх собак, з них вже 10 тисяч мають вживлені у тіло чіпи», - розповіла ZAXID.NET директорка ЛКП «Лев», Оксана Кошак.

Чіпувати собак можна як і в ЛКП «Лев», так і в приватних ветклініках. Зазвичай така процедура коштує 300 гривень. Однак, після того, як ЛКП «Лев» отримає чіпи від британсього фонду, вживити чіп у тіло собаки у Львові можна буде безкоштовно.

У 2016 році у Львові запровадили обов’язкову реєстрацію тварин. Кожна домашня собака має бути записаною у Єдиній реєстраційній базі господарських тварин міста Львова і носити жетон з індивідуальним номером.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук