У Львові суд зняв арешт з чотирьох приміщень, які незаконно вивели з комунальної власності

Суд зняв арешт з приміщення на вул. Я. Стецька, 11, яке львівська мерія намгається повернути у комунальну власність

Галицький районний суд міста Львова скасував арешт чотирьох приміщень, які минулого року були незаконно виведені з комунальної власності. Про це повідомили «Наші гроші. Львів», посилаючись на ухвали суду від 22 та 23 березня.

Йдеться про приміщення на вулицях Ярослава Стецька, 11 (339,3 м2), Зеленій, 202 (238,7 м2), Костя Левицького, 22 (38,9 м2) та Богдана Хмельницького, 37 (30,2 м2).

Арешт був накладений у межах кримінального провадження про незаконне виведення комунальної власності 17 приміщень у Львові, яке розслідує Слідче управління Головного управління Нацполіції у Львівській області.

Суд задовольнив клопотання заявників з огляду на те, що вони не мають статусу підозрюваних у цьому кримінальному провадженні.

За даними держреєстру речових прав на нерухоме майно, приміщення на вулиці Я. Стецька, 11 належить Людмилі Мальковій та Ірині Сандул. Приміщення на вулиці Зеленій, 202 належить Людмилі Мальковій, Ірині Сандул та Миронові Гавриляку. На вулиці К. Левицького, 22 – Людмилі Мальковій та Ірині Сандул. Приміщення на вул. Б. Хмельницького, 37 належить Романові Андрієвському.

Як інформував ZAXID.NET, підставою набуття права власності на комунальне нежитлове приміщення на вул. Стецька,11 став протокол загальних зборів учасників ТзОВ «МС ОПТ», а зареєструвала майно приватний нотаріус Уляна Пшенична.

«Грубо кажучи, зібрались декілька осіб та зареєстрували собі товариство з обмеженою відповідальністю. Потім двоє його учасників – Ірина Сандул та Людмила Малькова – виходять зі складу співвласників і ТзОВ у вигляді відшкодування передає їм у власність це приміщення. Цей акт реєструє нотаріус, хоча просто зобов’язаний перевірити, чи має саме ТзОВ право власності на це майно. Тобто виходить, що можна йти по центру Львова, побачити вільне приміщення і вирішити зареєструвати собі право власності на нього. Це просто вершина цинізму», – зазначала у коментарі начальниця юридичного управління Львівської міськради Гелена Пайонкевич.

На сьогодні юристи Львівської міської ради оскаржують у судах виведення з комунальної власності 17 приміщень, значну кількість яких набули у власність Людмила Малькова та Ірина Сандул.

Приміщення на пл. Св. Теодора, 5 у Львові, за рішенням Галицького районного суду, мали повернути у комунальну власність. Однак, оскільки під час судового розгляду справи на нього не був накладений арешт, реалізувати рішення суду не вдалося. Його встигли продати третім особам.

Також відомо, що у межах об’єднаного кримінального провадження, слідчі Головного управління Нацполіції у Львівській області уже двічі зверталися до Галицького районного суду про накладення арешту на 17 згадуваних приміщень. Першого разу клопотання залишили без розгляду, другого разу суд відмовив.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук