У Львові запрацював автоматичний аналізатор крові

СуспільствоДар'я Буряченко, 27 листопада 20146480

У Львівському обласному диспансері радіаційного захисту населення з’явився автоматичний аналізатор крові. Він розрахований на 20 параметрів для дослідження крові, який дозволяє відразу виводити інформацію на сенсорний екран, а термопринтер видає роздрук аналізу.

Головний лікар обласного диспансеру радіаційного захисту населення Тетяна Пошивак розповіла, що це є сучасний автоматичний гематологічний аналізатор Micro CC-20, повідомили у прес-службі департаменту охорони здоров'я ЛОДА.

«Відтак, лаборант не контактує з кров’ю пацієнта, що є суттєвим захистом для наших медичних працівників. Також апарат самостійно здійснює промивку мікрокювет (пробірок з кров’ю) та є досить економний, адже витрачається в два рази менше реактивів, ніж в аналізаторах старого зразка», – пояснила медик.

Окрім гематологічного аналізатора, представники громадських організацій «Матері Чорнобиля» та «Допомога для України» передали колективу диспансеру інгалятор Ultrasonic nebulizer LD-250U, мікроскоп, апарати для вимірювання артеріального тиску, джгути, маніпуляційний стіл та реактиви для аналізатора. 

Обладнання сертифіковане в Україні, має всі дозвільні документи та може бути відразу включено у роботу.

Довідка: Львівський державний обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення, вул. Морозна, 31,а. Телефони: 221-74-73. 221-91-28, 221-74-66. Карта.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук