У НАТО остаточно спростували використання Україною балістичних ракет проти терористів

СвітВолодимир Пиріг, 2 серпня 20145721

Голова місії України при НАТО, посол Ігор Долгов заявив, що в НАТО категорично заперечують, що надали інформацію про нібито підтвердження використання балістичних ракет українськими військовими.

Про це він заявив в коментарі УНІАН.

Він заявив, що 1 серпня почали поширюватися повідомлення про нібито використання збройними силами України під час АТО «балістичних ракет». Деякі з тих джерел, зокрема, німецька телерадіомовна компанія Deutsche Welle, посилалися на НАТО.

«У зв’язку з цим місія України при НАТО перевірила ці повідомлення і отримала інформацію в альянсі, що а ні в штаб-квартирі, а ні в Монсі (SHAPE) офіційні представники таких повідомлень не розповсюджували. Їх не було», – заявив Долгов.

Зазначимо, що перед заявою Долгова у НАТО заявили, що не будуть підтверджувати інформацію про використання Україною проти терористів балістичних ракет і порадили звернутися для підтвердження цієї інформації безпосередньо до українських військових.

Відповідаючи на запитання, з якою метою була поширена така інформація, голова місії звернув увагу на те, що найбільше зацікавилися цим повідомленням російські, або пов’язані з російськими джерела масової інформації.

«Мета стає очевидною – коли кожного дня Україна наводить факти обстрілів нашої території з того боку і коли цьому немає що протиставити, то, очевидно, в хід йдуть всі можливі засоби, в тому числі, і поширення без жодних на те підстав такого роду псевдоповідомлень», – вважає Долгов.

Історія з нібито використанням Україною балістичних ракет проти терористів на Донбасі розпочалася 29 липня. Тоді про використання українською армією балістичних ракет повідомила кореспондентка телеканалу CNN у Пентагоні Барбара Старр.

«За нашими даними, американська розвідка зафіксувала через свої супутники, як українські сили запускають балістичні ракети «земля-земля» малого радіусу дії зі своїх позицій по території, яка перебуває під контролем сепаратистів», – сказала Старр у прямому ефірі.

Офіційний Київ спростував повідомлення CNN.

«Збройні сили України не використовують балістичні ракети під час антитерористичної операції», – заявив спікер РНБО Андрій Лисенко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук