У рейтингу прозорості ринку нерухомості Україна зайняла 75 місце поруч із Казахстаном і Нігерією

В Глобальному індексі прозорості ринку нерухомості перше місце посіла Великобританія. У цьогорічному, дев’ятому рейтингу, фахівці опрацювали ринки 109 країн, інформує Gazeta Wyborcza.

У цьому рейтингу Україна посіла 75 місце, розмістившись на рівні «Низької прозорості» поруч із такими країнами, як Казахстан, Уругвай, Багами, Колумбія, Пуерто Ріко, Нігерія.

У першій десятці рейтингу розташувались Великобританія, Австралія, Канада, США, Франція, Нова Зеландія, Нідерланди, Ірландія, Німеччина, Фінляндія.

Місця з першого до десятого означають, що прозорість ринку нерухомості у цих країнах висока. Усього рейтинг налічує п’ять рівнів прозорості. На останньому, непрозорому рівні розмістились такі країни, як Білорусь, Венесуела, Ангола, Мозамбік, Гондурас.

Автор дослідження, директор глобальних дослідницьких програм JLL Джеремі Келлі каже, що країни першої десятки притягують 75% інвестицій у комерційній нерухомості, а це свідчить про те, що прозорість ринків призводить до припливу капіталу.

Друга десятка рейтингу – це країни із прозорим ринком нерухомості. До цього переліку входить, зокрема, Польща, яка піднялась у рейтингу із 17 на 13 місце, залишивши позаду Швейцарію, Бельгію, Данію та Норвегію.

Global Real Estate Transparency Index готує міжнародна консультаційна фірма JLL та інвестиційна компанія LaSalle Investment Management.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук