У Шевченківському гаю розпочали будівництво візит-центру

У липні відкриють перемощений паркінг, який, як і раніше, буде безкоштовним

Головні новини Львова 25.06Роксоляна Білоус, 25 червня, 18:33 528 0
дивіться також

У Музеї народної архітектури й побуту ім. Климентія Шептицького розпочали будівництво візит-центру. У липні тут відкриють перемощений паркінг, а наступного року почнуть будувати новий адміністративний корпус. Будівництво візит-центру в музеї планують закінчити до кінця року. А зараз тривають роботи над майбутньою будівлею інформаційно-освітнього центру. Тут мають бути конференц-зали, лекторії та виставкові площі. Також, імовірно, працюватиме кафетерій.

Зараз біля майбутнього візит-центру перемощують паркінг. Він запрацює у липні і буде, як і раніше, безкоштовним. Під час реконструкції території музею збудують і новий адміністративний корпус. За проектом, тут будуть кабінети для персоналу, архітектурні і художні майстерні. Однак почати його зведення планують не раніше наступного року. Зараз будуть виготовляти проектно-кошторисну документацію.

«Адміністративний корпус покликаний не тільки створити комфортні умови для працівників, але й, зокрема, містити майстерні, де буде відбуватися реставрація, буде відбуватися якась комунікація, майстер-класи досвідчених реставраторів зі студентами, які навчаються», – прокоментувала Наталія Бунда, директорка департаменту розвитку ЛМР.

Також не території музею хочуть побудувати фондосховище, де можна буде в належних умовах зберігати експонати музею, яких є понад 20 тисяч. Проте наразі ще немає інформації про початок будівництва.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук