У відповідь на нові санкції Росія вимагає від США скоротити кількість своїх дипломатів

Диппредставництво США у Росії також позбавлять права користуватися деякими об'єктами нерухомості

СвітАндрій Стець, 28 липня 20173990
Будівля американського посольства у Москві

Росія вирішила забрати в посольства США в Москві дачу і веліла скоротити кількість дипломатів. Це зроблено у зв'язку з ухваленням американським Конгресом закону про санкції проти РФ. Про це йдеться на сайті Міністерства закордонних справ Росії у п'ятницю, 28 липня.

«Пропонуємо американській стороні до 1 вересня ц.р. привести кількість дипломатичних і технічних співробітників, що працюють у посольстві США в Москві, в генеральних консульствах у Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі та Владивостоці, до точної відповідності з числом російських дипломатів і співробітників технічного персоналу, які перебувають у США. Це означає, що загальна кількість персоналу, зайнятого в американських дипломатичних і консульських установах у Російській Федерації, скорочується до 455 осіб», – ідеться в заяві міністерства.

Крім цього росія припиняє з 1 серпня використання посольством США в Росії всіх складських приміщень на Дорожній вулиці в Москві і дачі в Срібному бору.

Зауважимо, що заборона на використання дачі - це відповідь на аналогічне рішення, ухвалене за Барака Обами, коли у російських дипломатів забрали резиденції в Нью-Йорку і Меріленді.

Як інформував ZAXID.NET, 27 липня Верхня палата конгресу США переважною більшістю (98 – «за», 2 - «проти») ухвалила закон, що запроваджує нові санкції проти Росії, Ірану і КНДР.

Ключовим в новому законі є те, що він позбавляє президента США можливості скасовувати санкції проти Росії без дозволу парламенту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук