На уроці фізкультури померла 6-річна першокласниця з Волині

Дівчинці раптово стало погано і медики її врятувати не змогли

У четвер, 6 вересня, у селі П’ятидні Устилузької об’єднаної територіальної громади Волинської області на уроці фізкультури померла шестирічна першокласниця.

Близько 11:30 учениці стало зле на уроці фізкультури, після чого вона померла, повідомило місцеве видання «Буг» з посиланням на власні джерела. Згодом цю інформацію також підтвердив голова Устилузької ОТГ Віктор Поліщук.

«Це трапилася велика трагедія і біда. Я не був на місці, з того, що мені доповіли – був урок фізкультури, фізичного навантаження особливого не було. Дитинка посиніла і померла. Медики нічим не змогли допомогти. Скажу, що першокласниця була включена до основної групи школярів ( не було довідки про звільнення від занять, або ж ніяких застережень про обмеження навантажень)», – розповів він.

Разом з тим директорка школи відмовилася від коментарів, сказавши, що «не має часу говорити».

Пізніше стало відомо, що першокласниця померла внаслідок гострої серцевої недостатності.

Видання «Волинські новини» повідомило, що одна з медичних бригад, яка виїхала на виклик до школи, де померла дівчинка, потрапила у ДТП. Як повідомив завідувач оперативної диспетчерської Волинського обласного центру медичної допомоги Андрій Абрамов, перша бригада, яка їхала з Устилуга, прибула дуже оперативно, проте на той момент дівчинка вже була без ознак життя.

«Проводили реанімаційні заходи протягом 40 хвилин, проте це не дало результату», – зазначив медик.

Окрім того, на допомогу в школу відправили ще одну бригаду, проте по дорозі вона потрапила в ДТП – водію, який їхав з проблисковими маячками, не надали переваги у русі, через що і трапилась аварія. На заміну цій бригаді відправили ще одну.

Нагадаємо, у квітні цього року в Коломиї Івано-Франківської області після падіння з дитячої гойдалки померла студентка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук