У Жидачеві засудили місцевого мешканця, який втік від мобілізації в Росію

У Жидачівському районі Львівської області місцевий суд на рік умовно засудив чоловіка, який, отримавши повістку про призов за мобілізацією до Збройних сил України, втік до Росії.

У лютому 2015 року чоловік пройшов медичний огляд та був визнаним військово-лікарською комісією придатним до несення військової служби. Цього ж дня він отримав під розписку повістку про явку в Жидачівсько-Миколаївський ОРВК. Але до військового комісаріату на визначену дату він не з’явився і в середині березня перетнув українсько-російський кордон, залишивши вдома, на Львівщині, вагітну дружину та малолітню дитину.

Обставини затримання ухильника у вироку Жидачівського суду не вказані, але очевидно, його затримали інспектори прикордонної служби під час повернення в Україну, адже вони мають перелік осіб, проти яких відкриті кримінальні провадження.

Чоловік погодився співпрацювати зі слідством та уклав угоду про визнання винуватості із прокурором, що дає можливість пом’якшити покарання. Суд врахував це, а також те, що він утримує вагітну дружину та малолітню дитину і засудив його до двох років позбавлення волі зі звільненням та встановленням іспитового терміну – 1 рік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук